Програма безпечного туризму в Туреччині забезпечує ще більшу безпеку завдяки вакцинації працівників туристичної галузі

 

 

Туреччина започаткувала повноцінну програму вакцинації для працівників туристичної галузі при взаємодії Міністерства культури і туризму, Міністерства охорони здоровя та Агентства з розвитку і промоції туризму Туреччини (TGA). Компанія вакцинації охоплює працівників авіаліній, аеропортів, закладів розміщення, туристичних агенцій, а також професійних гідів. Вакцинація усіх працівників сфери туризму буде завершена до початку літнього сезону 2021 року.  В рамках Програми сертифікації безпечного туризму програма вакцинації має на меті забезпечення здоровя та безпеки міжнародних туристів, працівників сфери туризму та місцевих жителів у новому літньому сезоні.

З моменту започаткування “Програми сертифікації безпечного туризму” у червні 2020 року Туреччина дотримується суворих медичних і безпекових стандартів і вживає усіх необхідних заходів для запобігання поширенню захворювання.  Перед відкриттям туристичного сезону Міністерство культури і туризму почало роботу над включенням працівників туристичної галузі до програми вакцинації, щоб забезпечити можливість надання туристичних послуг у країні протягом усього року.   Програма вакцинації  ретельно реалізовується під керівництвом Міністерства охорони здоров’я і Міністерства праці.  Програма вакцинації працівників сфери туризму започатковано відповідно до пріоритетних цілей та у рамках “Програми сертифікації безпечного туризму”.

У рамках зусиль з боротьби проти COVID-19 Туреччина намагається зміцнити свою позицію як одного з найбільш безпечних напрямків у світі, продовжуючи інвестування в “Програму сертифікації безпечного туризму”, що є однією з перших і найуспішніших ініціатив такого роду у світі. Туреччина розширила обсяг програми і зробила її обов’язковою для всіх закладів розміщення з кількістю ліжок 30 або більше.  На сьогоднішній день було сертифіковано більше 8.000 закладів.

Оскільки Туреччина очікує стрімкого відновлення обсягів туристичних подорожей, працівникам туристичної сфери надається пріоритет щодо вакцинації. Туреччина вживає усіх заходів, щоб залишатися здоровим і безпечним туристичним напрямком у 2021 році, якому надаватимуть перевагу мандрівники з інших країн.

Про агентство з розвитку та промоції туризму Туреччини (TGA:

Мета діяльності Агентства полягає у тому, щоб зробити Туреччину відомими брендом у міжнародному і внутрішньому туризмі, популяризувати природний, культурний, історичний та мистецький спадок країни, брати участь у коротко-, середньо- та довготермінових маркетингових заходах з метою збільшення частки туристичних інвестицій до національної економіки та підвищення якості обслуговування у туристичній галузі. Агентство відповідає за проведення усіх рекламних, маркетингових і промоційних заходів, спрямованих на досягнення Туреччиною своїх цілей у сфері туризму, популяризацію та просування на міжнародному рівні наявних туристичних ресурсів, а також виявлення та розробку потенційних ресурсів у відповідності до стратегії і політики розвитку туризму, розроблених Міністерством культури і туризму Туреччини.

Про Програму сертифікації безпечного туризму :

Туреччина запровадила “Програму сертифікації безпечного туризму” у туристичному сезоні 2020 року. Програма, яку швидко прийняли ключові гравці галузі, визначає   широкий обсяг заходів, які мають вживатися закладами розміщення, харчування і транспортування для забезпечення охорони здоров’я місцевих і іноземних відвідувачів і працівників закладів.